Garanti ve Şartlar

Ürünler adresinize ulaştıktan itibaren 3 gün içinde iade yapabilirsiniz.

-Kargo teslimatı sırasında, ürününüzü kontrol ederek alınız. Ürününüzün hasarlı çıkması durumunda, tutanak tutturmayı unutmayınız. Tutanağı olmayan ürünler garanti ve değişim dışıdır.


-İade koşullarında bilgi@baklavatepsisi.com.tr e-mail atmalısınız.


-Faturanızın yanında iade bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzalamalısınız. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.


-İade talebinize onay geldikten sonra 0545 837 7424 nolu telefona bilgi verdikten sonra, Yurtiçi Kargo'ya ulaşarak ürünü gönderebilirsiniz. 


-Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. ( orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Size gönderilen baklavatepsisi.com.tr kolisi ile yada farklı bir korunaklı koli / kutu içerisinde gönderiniz.)


-Kusurlu ürün iadesinde; kusur hakkında bilgilendirme notu da kargoyla gönderilmelidir. Ürün, belirttiğiniz nota dayanarak uzmanlar tarafından incelenir. Değişim onayı verilen ürün tedarikçinin stoğunda mevcut ise, birebir değişim yapılır. Stokta bulunmayan ürünler iade alınır ve ücret iadesi yapılır.